Garantija

Prekės gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju,jei nepažeistos prekės surinkimo ir eksploatavimo sąlygos.Nusipirkus vieną iš šių prekių,atsidarius pakuotes,prieš ją surenkant,prašome būtinai atidžiai apžiūrėti detales,pastebėjus kad detalė defektuota arba kažkaip kitaip Jus netenkina,prašome nedelsiant susisiekti su mumis.Jeigu lovytę surinkote mums nepranešę apie defektus,vėliau pretenzijos nepriimamos.

Tuo atveju, jei nusipirkę vieną iš šių prekių, pastebėjote, kad ji yra nekokybiška,jei baldas nesurinktas,nebuvo bandytas rinkti,originalioje pakuotėje,pakuotės buvo atidarytos tik apžiūrėti,Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 14 kalendorinių dienų nuo pristatymo Jums dienos.Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę,pakeičiama nekokybiška detalė arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.

Visiems baldams suteikiama 24 mėnesių gamintojo garantija(brokuota arba sulūžusi detalė keičiama).

Garantijos galiojimo laikotarpiu pastebėjus paslėptus prekės trūkumus, prašome Jūsų juos nufotografuoti ir nedelsiant atsiųsti mums fotonuotrauką elektroniniu paštu vaiklova@gmail.com.Prekės gamintojas tokiu atveju nustatys,ar prekės defektui taikoma garantija,t.y. ar prekės defektas yra gamyklinis.Apie gamintojo sprendimą nedelsiant informuosime Jus Jūsų nurodytomis susisiekimo priemonėmis.

Netikusias ir kokybiškas prekes galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų ir atgauti  sumokėtus pinigus.Atkreipiame dėmesį, kad:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė nebuvo surinkta arba bandyta surinkinėti
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos 
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217. Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • Gamintojo garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms prekių dalims.
  • Kokybiškų surinktų baldų grąžinti negalima.
  • Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė,mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke,pakeisti nekokybišką detalę arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.